Nasi trenerzy to nie tylko Gwiazdy programów telewizyjnych
ale przede wszystkim Mistrzowie Tańca.

Nikt nie umie lepiej uczyć tańczyć niż oni!

Hanna Żudziewicz

Polska tancerka reprezentująca najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Hania zaczęła tańczyć kiedy miała 6 lat i od tego czasu osiągnęła w tańcu prawie wszystko. Jest mistrzynią Europy i v-ice Mistrzynią Świata, a także wygrała Taniec z Gwiazdami. Prywatnie szalona, perfekcyjna, kocha podróże i zwierzęta (ma psa o imieniu Hachi). Marzy o zobaczeniu bieguna północnego:)

6 grudnia 2020r. Hania wraz z Jackiem Jeschke zostali Mistrzami Polski Par Zawodowych.

Jacek Jeschke

Jacek to cudowne dziecko polskiego parkietu, jest tancerzem z najwyższą klasą taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. To siedmiokrotny Mistrz Polski w tańcu towarzyskim, trzykrotny vice Mistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy. Jako nastolatek zdobył kilkukrotnie tytuł Mistrza Polski juniorów. Obecnie tańczy w parze z Hanną Żudziewicz, z którą zdobył vice Mistrzostwo Świata w tańcach standardowych . W 2016 został trenerem tańca w programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami i od razu zdobył kryształową kulę.

6 grudnia 2020r. Jacek wraz z Hanną Żudziewicz zostali Mistrzami Polski Par Zawodowych.

Lenka Klimentova

Lenka Klimentova jest w połowie Czeszką, a w połowie Kubanką. Jednakże, już od kilku dobrych lat mieszka w Polsce. Tancerka reprezentuje najwyższą klasę światową w tańcach latynoamerykańskich. Oprócz tego, jest pełnoprawną instruktorką fitness oraz zumby. Jej oszałamiająca uroda i energia sprawia, że zajęcia z Nią dają radość wszystkim. Prywatnie jest żoną tancerza Janka Klimenta.

Jan Kliment

Jan Kliment to czeski tancerz, który na stałe mieszka w Polsce . Jest wielokrotnym Mistrzem Polski, reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Jako jedyny 3 razy z rzędu wygrał Taniec z Gwiazdami. Prywatnie mąż tancerki Lenki Klimentovej.

Kasia Vu Mahn

Kasia Vu Manh ma korzenie Azjatyckie i taniec ma we krwi. Tańczy od siedemnastu lat. Taniec ma we krwi. Do zawodu tancerki namówił ją tata, kiedyś tancerz breakdance, który z pochodzenia jest Wietnamczykiem. Kasia tańczyła w czterech edycjach Tańca z Gwiazdami oraz zagrała w filmie „Kochaj i tańcz” Finalistka wielu prestiżowych turniejów w Polsce i na świecie